Ruszyły zapisy do turnieju Streetball Kęty

0 Comments

Na ten moment z Łukaszem czekaliśmy cały rok. Co prawda przygotowania do naszej wyjątkowej imprezy rozpoczęliśmy prawie 5 miesięcy temu, to właśnie teraz efekty naszej pracy i pracy kilku naszych zaprzyjaźnionych ludzi, ujrzały światło dzienne. Od 22 lipca przyjmujemy zgłoszenia drużyn, które chcą wziąć udział w Streetballu.

Zgłoszenia potrwają do 7 sierpnia do godziny 00-00. Ze względu na ograniczenia terenowe jest limit ilości teamów. Listę zamkniemy w momencie gdy na naszą pocztę zostanie zgłoszone 20 drużyn. Co trzeba zrobić by móc wziąć udział w naszym turnieju. Zgłoszenie drużyny jest banalnie proste. Na adres należy przysłać e-maila zawierającego:

  • Nazwę drużyny
  • Imiona i nazwiska zawodników (dla statystyk mile widziany wiek)
  • Rozmiar koszulki danego zawodnika ( nagroda dla każdego uczestnika)
  • Miejscowość z której pochodzi drużyna ( pozwoli nam to zweryfikować macki naszych marketerów)
  • Numer telefonu do kapitana drużyny.

Po wysłaniu takiego zgłoszenia należy oczekiwać potwierdzenia zgłoszenia. Jeśli takowe nie zostanie wysłane prosimy o kontakt bezpośredni z organizatorami. Podstawowe informacje są dostępne na stronie wydarzenia na blogu Streetball Kęty. Zachęcamy także do wzięcia udziału w wydarzeniu stworzonym na Facebooku.

Tam będziemy się starać wrzucać najświeższe informacje dotyczące imprezy. Streetball Kęty na Facebooku. W tym miejscy chcemy także zachęcić wszystkich ludzi i firmy dobrej woli do wsparcia naszej inicjatywy. Każda pomoc w dowolnej postaci bardzo nam ułatwi i pomoże, jeszcze lepiej zorganizować tą imprezę. Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować marce Nemisoi za niezastąpione wsparcie, a także Gminie Kęty, na której pomoc zawsze możemy liczyć. Trwają rozmowy z firmami, które mamy nadzieje zadbają o dobre nawodnienie naszych zawodników. Za każde wsparcie będziemy wdzięczni. Zapraszamy do śledzenia informacji związanych z przygotowaniami do naszej wyjątkowej imprezy.